Авторку скандальних заяв про ЗСУ Безуглу захейтили у Facebook через анонс поїздки на фронт

Головна Сторінка » Авторку скандальних заяв про ЗСУ Безуглу захейтили у Facebook через анонс поїздки на фронт

Одіозна народна депутатка Мар’яна Безугла знову потрапила у скандал: вона анонсувала поїздку на передову і у відповідь отримала від користувачів Facebook хвилю хейту, передає УНІАН.

10 травня Безугла написала у Facebook, що їде на фронт, щоб ознайомитись зі станом будівництва фортифікацій, забезпеченням підрозділів, перевірити “адекватність прийняття рішень військовим керівництвом”, психологічний стан військових і цивільних, кількість відмовників тощо.

Нардепка попередила, що через це деякий час не буде публікувати дописи, і попросила військовослужбовців, до яких збирається з візитом, бути відвертими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Депутатка Безугла закликала здати паспорт, якщо не бачиш себе українцем

Українці анонсовану депутаткою “інспекцію” сприйняли з гумором і скепсисом. У коментарях під дописом користувачі висловили сумніви, чи входить така перевірка у компетенцію народної депутатки, а також чи не становить небезпеки для військових “психічний стан” Безуглої.

Їй також порадили взяти з собою лопату, щоб не словом, а ділом допомогти із будівництвом укріплень. Інші користувачі попросили депутатку за можливості більше у Верховну Раду не повертатись.

“Сталевим незламним катком та могутнім вогневим валом їде нищити підступного супротивника Мар’яна Безугла на всіх фронтах, теренах і напрямках без жалю – та жодних шансів для порятунку”, – написав під дописом користувач Yevgen Seredenko.

Деякі з коментарів набрали кілька сотень реакцій.

Безугла неодноразово провокувала скандали своїми заявами, за що лідери думок звинувачували її у дискредитації Збройних сил України, просуванні російської пропаганди та розхитуванні внутрішньополітичної ситуації в Україні.

Безугла стала відомою після хвилі хейту на адресу Валерія Залужного, якого вона називала “золотим телям” та “ухилянтом”. У розпал наступу російської армії на Харківщині нардепка звинуватила командування у відсутності фортифікацій на сході України.

Безугла була співавторкою скандального законопроєкту, який дозволяв командирам убивати військових за невиконання наказів. За 20 днів після появи проєкту його зняли з розгляду.

Безуглу також звинувачували у загибелі військовослужбовців під час чергового її візиту на фронт, адже вона відволікала велику купу ресурсів на свою охорону та намагалась керувати військовими.

Військові також звинуватили Безуглу, що її скандальні і часто брехливі заяви радо використовує пропаганда.