Бабкін виправдався за “Зраду” й перепросив у військового, якого вона образила

Головна Сторінка » Бабкін виправдався за “Зраду” й перепросив у військового, якого вона образила

Співак Сергій Бабкін , який нещодавно потрапив у гучний скандал своєю останньою композицією “Зрада”, відповів на усі звинувачення українців.

У своєму Instagram він заявив, що кожен читає текст і слухає пісню через призму особистого досвіду, виховання, освіти та інтелекту.

“І хоча нібито все написано такими простими фразами, але головна ідея звісно не в тому, що хтось буквально вважає зрадою, якщо в тебе немає вус, як у Тараса Шевченка чи якщо ти сало не єси. Безглуздо зараз розбирати кожен рядок і намагатись пояснити, що хтось щось не так зрозумів, що це гіпербола чи ще щось. Це пісня, а не прес-реліз, політична заява чи відповідь на запитання в інтерв’ю”, сказав Сергій.

Додав, що ця пісня не є висміюванням української ідентичності.

“Ті, хто звинуваючують мене в тому, що я цією піснею якось розколюю суспільство, точно не слухали жодної з моїх попередніх пісень. Протягом останніх двох років я випустив десь 15 штук з об’єднуючими меседжами… Виходить більш об’єднуючі не ті пісні, які прославляють звитяги та найкращі якості українців, а ті, де можна знайти “зраду”, заявив Бабкін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співак Козловський показав, як їздить на танку відео

Музикант пояснив, що опублікував трек на YouTube для своїх однодумців.

“Це не радіо в маршрутці, якщо не хочеш слухати не слухай. Але тисячі людей, яким було начхати на всі інші пісні, прийшли і написали, що пісня і я лайно. І що як я можу, якщо я не на фронті, не в Харкові, не в Україні, а хоч би й в Україні, неважливо, якщо я тварюка, яка щось не те співає. Я буду далі співати, писати пісні і грати концерти, бо є люди яким це потрібно. Я буду далі віддавати свої гроші на ЗСУ, тому що я так хочу. Тому що це потрібно мені, тому що я відчуваю відповідальність за тих, хто на мене розраховує. Це і є мій вклад у перемогу над руснею”, пояснив артист.

Наостанок Бабкін вибачився перед військовим, якому його трек не сподобався. Він написав: “Було б дуже болісно, якби моєю піснею обурилися захисники. Я, перед тим як писати, гортав ці сотні коментарів, щоб перевірити чи є там хлопці, які мають більше за всіх прав обурюватись. Знайшов одного, якого образили рядки пісні. Я хочу вибачитися перед ним. Вибач друже, хоч ти це мабуть і не прочитаєш”.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Serhii Babkin.5’nizza.Musician. (@babkin_official)

Раніше Бабкін поїхав у США, щоб провести благодійний концерт. У соцмережах його порівняли з хореографом Владом Ямою, який виїхав за кордон на початку війни. Музикант виклав фото в Instagram, яке викликало шквал обурення.