Бачу в дзеркалі дівчинку-підлітка: Гвоздьова наважилась на пластичну операцію

Головна Сторінка » Бачу в дзеркалі дівчинку-підлітка: Гвоздьова наважилась на пластичну операцію

Хореограф 35-річна Ілона Гвоздьова планує зробити пластичну операцію. Мати двох дітей вирішила збільшити груди.

Зазначила, що народження дітей, спортивний образ життя і останні роки постійного стресу сильно вплинули на її вигляд тіла. Про це написала в Instagram.

“Прийшов час змін. Я хочу знову відчувати себе жінкою…Так, хтось може казати, ви чудова, спортивна, рельєфна і так далі. Звісно, приємно це чути. Та я бачу в дзеркалі маленьку, худорляву дівчинку-підлітка, яка з кожним новим роком все більше нагадує старшу сестру доньки, ніж жінку”, зізналася вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не робимо білий квиток. Гвоздьова відповіла, коли її чоловік піде на фронт

Додала, що перш ніж прийняти таке рішення, довго вагалась, проходила консультації лікарів і навіть відвідувала психолога.

“Надважливе питання було для мене: “Навіщо я хочу збільшити груди?”, якщо сімʼя є, дітей вигодувала, чоловік взагалі проти, на роботу це взагалі ніколи не впливало, то ж навіщо вони. Відповідь одна для себе, для свого внутрішнього стану. І це не про впевненість чи про комплекси, гонитва за трендами чи інста-самками, це саме про естетичну насолоду самої себе, про любов до себе, про турботу про себе”, підсумувала Гвоздьова.

Ілона Гвоздьова з початку російської агресії жила на Вінниччині. Наприкінці березня зірка разом з дітьми вирішила виїхати закордон. Чоловік залишився в Україні. Танцюристка оселилася в Італії, де з дітьми і матір’ю отримала можливість тимчасового перебування в одній з італійських сімей. Після повернення до України Гвоздьова планувала закріпити стосунки з чоловіком.