Байден пояснив, чому хоче на другий термін

Головна Сторінка » Байден пояснив, чому хоче на другий термін

Президент Сполучених Штатів Америки 80-річний Джо Байден уже збирає гроші для своєї передвиборчої кампанії.

Він визнав стурбованість з приводу свого віку, але заявив, що балотуватиметься на другий термін, оскільки демократія під загрозою, пише Reuters.

“Багато людей зосередилися на моєму віці. Я розумію це. Повірте, я знаю це краще за будь-кого”, сказав Байден своїм прихильникам під час заходу зі збору коштів у Нью-Йорку.

На виборах 2020 року Байден переміг експрезидента Дональда Трампа і може знову зустрітися з ним наступного року. Трамп є фаворитом у боротьбі за висування у президенти від Республіканської партії у 2024 році.

“Я балотуюся, тому що на карту поставлена демократія. І нехай не буде жодних сумнівів, Трамп і його республіканці сповнені рішучості зруйнувати американську демократію. А я завжди захищатиму і боротимуся за неї”, наголосив американський лідер.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден запропонує ООН чіткий план, щоб зупинити РФ

Байден виступить перед Генеральною асамблеєю ООН 19 вересня. Він вимагатиме від лідерів продовжувати підтримувати Україну у війні з Росією. Президент прагнув згуртувати світ, щоб протистояти російському диктатору Володимиру Путіну.

“Я не буду на боці диктаторів накшталт Путіна. Можливо, Трамп та його друзі зможуть йому вклонитися, але я цього не зроблю”, наголосив президент США.

Водночас Трамп зазначає, що має добрі стосунки з Путіним, хоча й на посаді президента він нібито жорстко ставився до Росії.

Президент США Джо Байден під час переговорів з українським лідером Володимиром Зеленським хоче почути від нього про ситуацію на полі бою та успіхи ЗСУ.

Їхня зустріч має відбутися 21 вересня.