Байден відреагував на гуманітарні паузи у Секторі Гази

Головна Сторінка » Байден відреагував на гуманітарні паузи у Секторі Гази

Президент США Джо Байден відреагував на плани Ізраїлю розширити гуманітарні паузи у Секторі Гази.

Американський лідер привітав таке рішення. Про це повідомляє Times of Israel.

Так, Байден привітав рішення Ізраїлю формалізувати та продовжити гуманітарні паузи у бойових діях у Секторі Гази.

“Ці паузи допоможуть перемістити мирних жителів у більш безпечні області, віддалені від активних бойових дій. Це крок у правильному напрямку”, – написав Байден у своєму Twitter.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Байден намагається схилити Нетаньяху до припинення вогню – ЗМІ

Президент США заявив, що він продовжить виступати за безпеку цивільного населення і сконцентрує свої зусилля на збільшенні гуманітарної допомоги для полегшення страждань населення в Секторі Гази.

Видання нагадує, що прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху підтвердив згоду Ізраїлю тимчасово припинити воєнні дії у деяких районах північної Гази. Це зроблено задля можливості палестинським громадянам покинути цей район.

“Бойові дії проти терористів ХАМАСА тривають, але у певних місцях протягом певного періоду за кілька годин. Ми хочемо сприяти безпечному переміщенню цивільних осіб із зони бойових дій і ми робимо це”, – заявив Нетаньяху.

За його словами, Ізраїль не погодиться на більш довгострокове припинення вогню, доки заручників не буде звільнено. На цей час, за даними Ізраїлю, ХАМАС утримує близько 240 заручників.

Ізраїль дав згоду американцям на щоденні чотиригодинні перерви в бойових діях в Секторі Гази.

Ці паузи дадуть можливість мирним жителям вийти з небезпечних зон, доставити гуманітарні вантажі і звільнити заручників в Газі, повідомив координатор зі стратегічних комунікацій Ради нацбезпеки США Джон Кірбі.