Базова доглядова косметика

Головна Сторінка » Базова доглядова косметика

Щоб шкіра була завжди чистою і здоровою, їй потрібен ретельний догляд. Але це не означає, що ви маєте заставити всі полиці ванної кімнати доглядовими засобами.

Професійна доглядова косметика для обличчя має у складі ефективні компоненти для бездоганної шкіри обличчя. Саме про це піклується засновниця INSTYTUTUM та кандидатка медичних наук Наталія Деркач під час розробки нових косметичних засобів.

Основні етапи догляду за обличчям

Щоденний догляд за шкірою має включати декілька базових етапів:

Очищення ви прибираєте залишки відмерлої шкіри, продуктів життєдіяльності бактерій вранці та бруд, пил і косметику ввечері.

Тонізування відновлюється водний баланс шкіри та вирівнюється кислотно-лужний баланс.

Зволоження надає достатню кількість вологи шкірі, залежить від типу епідермісу й сезону.

Живлення поживні речовини допомагають відновити ліпідний бар’єр і надають достатньо корисних речовин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Те, що є під рукою: доступні засоби допоможуть позбутися “мішків” під очима

Для кожного типу шкіри засоби для догляду можуть бути різними. Суха шкіра завжди потребує делікатного підходу й зволоження, а жирна правильної регуляції себуму, комбінована правильного живлення тощо.

Як вибрати засоби для догляду

Що стосується типу шкіри, то треба обов’язково знаходити на косметиці чи в описі до неї відповідні позначки. Виробники самі вказують, для кого підходить їхній засіб. Окрім цього звертайте увагу на наступні особливості шкіри:

● Нормальна шкіра. Шукаючи засоби для нормальної шкіри, звертайте увагу на збалансовані продукти, які допоможуть підтримувати її природні функції.

● Чутлива шкіра. Обирайте гіпоалергенні, безпечні засоби, які не містять агресивних складових, що можуть викликати подразнення.

● Пігментація. Шукайте продукти з активними інгредієнтами, спрямованими на зменшення пігментації.

● Вікові зміни. У виборі засобів для догляду шкіри після 20, 35 чи 50 років, враховуйте потреби шкіри на кожному етапі та використовуйте антивікові засоби за необхідності.

● Запалення. Для шкіри, схильної до запалення, важливо уникати подразнення шляхом використання засобів з пом’якшуючими та протизапальними властивостями.

● Нерівна текстура потребує засобів, які сприяють вирівнюванню та поліпшенню текстури шкіри.

Читайте склад засобів для догляду ретельно.Уникайте продуктів з вмістом спирту та інших агресивних речовин, які можуть зашкодити шкірі. Наприклад, серед поверхнево-активних елементів нашкодити можуть SLES, SLS. Увагу варто приділяти активним речовинам: кислотним або ж вітамінним комплексам, додатковим речовинам як-от пептиди, що спрямовані на покращення стану шкіри.

Отже, для базового догляду за шкірою обличчя достатньо придбати засоби для очищення, тонізування, зволоження й живлення. Обов’язково перевіряйте склад та особливості шкіри: чи підходять компоненти для вашої шкіри.

Француженок часто хвалять за їхній стриманий і водночас розкішний підхід до краси. У них завжди стриманий і вишуканий макіяж, який привертає увагу чоловіків.

Gazeta.ua поділилась головними секретами макіяжу, які використовують француженки.