Базовий чи Pro: який Apple iPhone 15 краще купити

Головна Сторінка » Базовий чи Pro: який Apple iPhone 15 краще купити

Склад лінійки iPhone 15 без сюрпризів. Два базові пристрої з мінімумом фішок і за привабливою ціною. Ще два просунутих, з топовим “залізом” та функціоналом. На якій моделі зупинитись залежить від планів на експлуатацію. Наприклад, для дзвінків та мобільного геймінгу потрібні зовсім різні технічні характеристики.

Коротко про головне: особливості базових iPhone 15

У базового iPhone 15 подвійна камера. Телефотооб’єктив відсутній. Через це, а ще через різні розміри діафрагми, блок камер набагато компактніший. Відповідно, легше підібрати гарний чохол із ефективним захистом.

Процесор А16 як у минулорічних флагманів. Він продуктивний та стабільний, енергію споживає економно.

Заряду iPhone 15 достатньо для відтворення відео з пам’яті протягом 20 годин. І трохи менше, якщо ролик відтворюється онлайн.

У iPhone 15 Plus запас автономності більший – до 26 годин.

Замість звичного чубчика у Apple iPhone 15 динамічний острівець, за допомогою якого простіше взаємодіяти з інтерфейсом. Можна керувати плеєром, відстежувати повідомлення, контролювати бездротову передачу файлів та вирішувати багато інших завдань.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Без занурення у воду: як швидко та безпечно перевірити вологостійкість смартфона

Стартовий обсяг пам’яті 128 Гб. Цього достатньо для повсякденних завдань. Для творчості та розваг 256 та 512 Гб.

Забарвлення різні: чорний, небесно-блакитний та інші. Корпус міцний, гладкий та немаркий. Будь-які забруднення легко стерти серветкою.

Діагональ 6,1″ чи 6,7″. Матриця Супер Ретіна без адаптивної герцовки.

Фішки Про-версій Айфон 15

Pro та Pro Max з ультрамодним дизайном та низкою технічних переваг. Обидва мають три об’єктиви для зйомки під надшироким кутом. У макро зі збільшенням до п’ятикратного та підтримкою формату ProRAW. Готові фото та відео якісні, як при використанні професійного обладнання.

Крім функціонального Dynamic Island, із нововведень у “Прошок” кнопка дії. Майже така сама у Епл Вотчів серії Ультра.

У списку переваг смартфонів:

1. Місткість до 1 Тб. Можна довго обходитися без “хмар” та зовнішніх накопичувачів.

2. Швидкісний роз’єм USB-C. Забезпечує швидку передачу даних та заряджання.

3. Розширений дисплей. Діагоналі такі ж, як у iPhone 15 та Plus, також збігаються яскравість і контрастність. Відмінність ProMotion та 120 Гц.

4. Рівень автономності. Про Макс може витримати на одному заряді до 29 годин, а Про до 23 годин.

5. Модний “металевий” дизайн. Корпус із текстурованого скла з титановою рамкою краще пристосований до активної експлуатації. Ефектні відтінки ще довго будуть у тренді.

На якій моделі зупинитися

Простий Айфон 15 доцільно придбати, якщо фаблети-гіганти не надихають. Викладати кілька тисяч гривень за додаткові дюйми не хочеться. Plus з ідентичною “начинкою” саме те для завдань, у яких корисний екранний простір відіграє вирішальну роль. Pro або Pro Max знахідка для тих, кому не шкода грошей на статус та комфорт.

Залишати смартфон підключеним до бездротової мережі на ніч це не дуже хороша ідея. Зокрема, відключення інтернету в нічний час може бути корисним відразу з кількох причин.

Чому перед сном вимикати Wi-Fi та мобільний інтернет на смартфоні корисно, пояснила Gazeta.ua.