Біг простий та ефективний спосіб підтримувати фізичну форму та активність. Бігати можна будь-де: на стадіоні, в парку, в лісі, на вулицях міста. Завдяки сучасним тренажерам біг став ще й “домашнім” видом спорту все, що вам знадобиться для тренувань вдома чи в залі бігова доріжка.
Бігова доріжка це стаціонарний кардіотренажер, що імітує біг або швидку ходьбу не виходячи з дому чи зали. Він дозволяє ефективно зміцнювати серцево‑судинну та дихальну системи, пришвидшувати метаболізм і працювати практично над всіма групами м’язів.
Якими бувають бігові доріжки
Розглядаючи пропозиції в магазині тренажерів можна побачити бігові доріжки представлені в кількох категоріях. Можна вибрати моделі:
● Домашні (персональні) це легкі, компактні тренажери, що доступні за ціною. Зазвичай мають систему складання, яка дозволяє транспортувати та зберігати тренажер зручно.
● Професійні призначені для використання великою кількістю людей. Такі доріжки частіше за все встановлюють в залах. Мають вищу міцність і витривалість, коштують дорожче, але й гарантійний термін у такого обладнання більший.
Як домашні, так і професійні моделі можуть розрізнятися за кількома критеріями.
За типом привода полотна
Найпростіше рішення механічний привід. Полотно приводиться у рух фізичною силою спортсмена. Це недорогі моделі. Здійснюють більший вплив на суглоби та є менш комфортними за більше сучасні рішення.
Магнітні моделі мають поліпшену конструкцію, полотно рухається завдяки дії магнітів. Мають плавніший хід та більш безпечні для суглобів.
Електричні моделі найбільш сучасне та комфортне рішення. Мають розширений функціонал, є можливість регулювати швидкість, кут нахилу полотна. Оснащені вбудованими програмами тренувань, ефективною амортизацією, пристроями вимірювання пульсу.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Промоутер Дюбуа про реванш з Усиком: “На кону історія, а не ставки”
За потужністю двигуна
Це один з важливих критеріїв вибору електричної чи електромагнітної доріжки:
● для домашнього використання буде достатньо 1,5 – 2,5 к.с.
● для професійного використання виберіть модель з двигуном від 3 к.с.
За швидкістю та кутом нахилу полотна
Ці параметри впливають на інтенсивність та ефективність професійних тренувань:
● Для домашніх достатньо швидкості до 16 км/год, професійні до 20 км/год і більше.
● Нахил різні моделі дають можливість змінювати його різними способами: від ручного до автоматичного 1520 %.
На що ще звернути увагу
Є ще кілька важливих критеріїв вибору бігової доріжки:
● Розмір полотна для домашніх моделей достатньо довжини 120-140 см і ширини 40-50 см. Для професійних доріжок ці характеристики у більшості моделей становлять: ширина ≥45 см, довжина ≥140 см
● Максимальне навантаження домашні моделі здебільшого розраховані на вагу користувача 90130 кг. Професійні до 230 кг.
● Амортизація й безпека якісна амортизація зменшує ударне навантаження на хребет, суглоби.
Також важливими можуть бути додаткові функції дисплей, USB, мультимедіа, вентилятор, тримач. Вони підвищують зручність тренувань.
Бігові доріжки зручні та функціональні. Це вибір тренажеру для тих, хто цінує свій час та хоче займатися з комфортом. Таке обладнання має низку переваг:
● Універсальне підходить для ходьби, бігу, інтервалів.
● Ви отримуєте потужне кардіо-навантаження, спалювання калорій і покращення витривалості.
● Є можливість індивідуального налаштування швидкість, нахил, програми.
● Здійснюється потужний вплив на м’язи ніг, преса, спини та серцевосудинну систему.
Бігова доріжка це ваша можливість бігати без обмежень. Будь-коли, в зручний час, не відвідуючи залу. Це потужний кардіотренажер, ефективний для швидкого схуднення, стимуляції серцево‑судинної системи й розвитку витривалості. Обирайте модель, орієнтуючись на ваші цілі, фізичні можливості і уподобання. І пам’ятайте найкращий тренажер той, яким ви користуєтеся регулярно.
29 червня у Швеції відбувся фінальний матч Золотої Євроліги з волейболу серед жінок.
Українки у вирішальному поєдинку проти Угорщини здобули перемогу в чотирьох партіях – 3:1