Бійці “Фавориту” отримали ще 50 FPV-дронів від FAVBET

Головна Сторінка » Бійці “Фавориту” отримали ще 50 FPV-дронів від FAVBET

Рота “Фаворит” отримала черговий пакет матеріально-технічної допомоги за підтримки української iGaming-компанії FAVBET. Це 50 дронів-камікадзе, авто та супутнє обладнання.

Зараз підрозділ знаходиться на одному з найгарячіших напрямів, тому вже найближчим часом нові безпілотники поповнюватимуть статистику ворожих втрат.

“Вдячний FAVBET за підтримку у передачі FPV-дронів. Сьогодні якість дронів на ринку дуже впала через намагання багатьох компаній просто поставити галочку у допомозі найдешевшою пташкою. Дуже цінно, що FAVBET для нашої роти обирає кращі безпілотники, в якості яких ми завжди впевнені”, – розповідає командир “Фавориту”, співзасновник та віцепрезидент Української федерації ММА (UF MMA) Денис Перч.

FAVBET патронує роту “Фаворит” фактично з моменту заснування восени минулого року. Учасники підрозділу – досвідчені бійці та пілоти, що боронять Україну з перших днів вторгнення. Багато з них були тим чи іншим чином пов’язані з бойовими мистецтвами: були спортсменами й тренерами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Фаворит” готується до полювання: FAVBET задонатили 10 млн грн на морський дрон для СБУ

За цей час за підтримки компанії рота “Фаворит” отримала дрони для розвідки та знищення ворожої техніки, автівки для виїзду на позиції, а також необхідне обладнанням та витратні матеріали для повсякденної роботи: від 3D-окулярів та підсилювачів сигналу для FPV-дронів, до “Старлінків”, зарядних станцій та обігрівачів.

Підтримка роти “Фаворит” – частина системних зусиль компанії FAVBET з допомоги Силам оборони України. Окрім власних проєктів, що реалізуються за сприяння благодійного фонду FAVBET Foundation, компанія робить значні внески й у загальнонаціональні збори через платформу UNITED24.

В лютому 2024 року FAVBET став учасником збору на 35 безпілотних морських дронів Sea Baby для СБУ, задонативши 10 млн грн – найбільшу суму серед усіх українських бізнесів. Минулого року – передав 57 млн грн на закупівлю 53 нових пікапів для “Армії дронів”, а також 20 млн грн впродовж двох етапів Операції “Єдність” із закупівлі 15000 FPV-дронів для фронту.

“Провідні українські компанії мають розуміти, що підтримка нашого війська – це не тільки питання проукраїнської позиції, а внесок у збереження України як вільної держави. Саме тому допомога FAVBET триватиме стільки та в тому обсязі, скільки цього потребуватиме наша перемога”, – кажуть у компанії.

Портал Sportarena представив повнометражну хроніку про діяльність одного з найбільш ефективних підрозділів ударних БпЛА у складі ЗСУ під командуванням віцепрезидента Української федерації MMA (UFMMA) Дениса Перча. Роту “ФАВОРИТ” патронує українська iGaming-компанія FAVBET.