Більшістю регіонів Польщі їздитиме військова техніка: розпочались найбільші тренування року

Головна Сторінка » Більшістю регіонів Польщі їздитиме військова техніка: розпочались найбільші тренування року

У Польщі розпочались великі військові навчання “Анаконда-23”. Вони триватимуть до 26 травня і стануть найбільшими у 2023 році.

У тренуваннях візьмуть участь 12 тисяч військовослужбовців польської армії, сотні військових НАТО та країн-союзників Альянсу, повідомляє сайт Оперативного командування Збройних сил республіки Польща.

Військові закликали місцевих жителів не публікувати фотографії та інформацію про переміщення військ.

“У рамках наймасштабніших нинішніх навчань під кодовою назвою Anakonda 23, з 2 по 26 травня цього року, солдати та військова техніка Збройних сил Польщі та союзних армій їздитимуть дорогами більшості воєводств Польщі”, ‒ йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наєв показав тренування українських військових в умовах міста

Водіїв також просять бути особливо уважними у разі зустрічі на дорозі військової техніки. Нагадують, що в’їзд між транспортними засобами, що їдуть колоною, заборонений.

За інформацією tvn24, нинішні навчання Anakonda ‒ вже дев’яті великі маневри польської армії. Вони тісно координуються з американськими тренуваннями Defender 23 та шведськими Aurora 23 у рамках навчань союзників уздовж східного флангу НАТО.

“Анаконда” цього року складається з чотирьох частин: студійних навчань, бойових ігор стратегічного та оперативного рівнів, комбінованих військових навчань, командно-штабних навчань із використанням комп’ютера та експериментальних навчань.

Особливу увагу приділять проведенню операцій союзників у регіоні Балтійського моря. Тренування будуть на польських полігонах, а також за кордоном: у Швеції, Литві, Латвії та Естонії.

Під час навчань використовуватимуть, зокрема, танки M1 Abrams, БМП M2 Bradley, гаубиці K9 Thunder та AHS Krab та реактивні установки Langusta.

У Швеції 17 квітня відбулися найбільші за останні 25 років військові навчання “Аврора 23”. У тренуваннях взяли участь також військові з країн-партнерів. У тому числі з України.

Країни “Бухарестської дев’ятки” закликають до посилення військової присутності США на східному фланзі НАТО.