Біля ТЦК та СП зросли черги з чоловіків, але в ЗСУ вказали на нюанс

Головна Сторінка » Біля ТЦК та СП зросли черги з чоловіків, але в ЗСУ вказали на нюанс

Упродовж останніх днів біля ТЦК та СП зросли черги з чоловіків, які хочуть оновити свої військово-облікові дані.

Але це не добровольці чи ті, хто отримав повістку, а переважно люди, які мають відстрочку від мобілізації або бронювання. Про це в ефірі “Радіо Свобода” заявив начальник служби звʼязків із громадськістю Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки майор Роман Істомін.

“Більша частина тих, хто зараз стоїть у чергах, – це все-таки військовозобов’язані, які мають або підстави для відстрочки, або підстави для бронювання”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТЦК: після уточнення даних військовозобов’язані повинні пройти військово-лікарську комісію

За його словами, черги справді дещо збільшилися, але вони складаються не з військовозобовʼязаних, які прибули добровільно чи хоча б за повістками, а з військовозобовʼязаних, яких присилають підприємства для бронювання.

“Також не варто забувати, що триває звільнення військовослужбовців строкової служби. Певна їхня частина, які приходять, щоб стати на військовий облік, також у цих чергах є”, – сказав Істомін.

Після набуття чинності нового закону про мобілізацію військовозобов’язані українці повинні мати при собі військово-облікові документи. Також військовозобов’язані повинні протягом 60 днів оновити дані в територіальних центрах комплектування.

Верховна Рада 11 квітня ухвалила в цілому урядовий законопроєкт про мобілізацію, який Кабінет міністрів подавав наприкінці січня.