Благовіщення: найзворушливіші листівки з привітаннями

Головна Сторінка » Благовіщення: найзворушливіші листівки з привітаннями

Велике свято Благовіщення Пресвятої Богородиці – це третя за значимістю релігійна подія після Різдва та Великодня.

Цього дня віряни відзначають важливу подію з життя Діви Марії, коли Архангел Гавриїл повідомив їй, що у Марії народиться Божий Син, тобто повідомив їй благу звістку.

Gazeta.ua підготувала зворушливі та душевні привітання та листівки.

Надішліть своїм рідним, друзям та знайомим красиву листівку з привітанням українською мовою.

Вітання у прозі

Вітаю зі святом Благовіщення! Білокрилий голуб здійметься до небес і принесе у вашу оселю лише радісні вісті.

Зі святом Благовіщення! Нехай у серці панує мир, а душа наповнюється світлом і добротою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вербна неділя 2024: нова дата свята і до яких заборон дня варто прислухатись

З Благовіщенням! Нехай Богородиця береже Вас і Вашу родину від горя, бід і хвороб і веде Вас за руку по життю оберігаючи від проступків і помилок, нехай щастя й успіх завжди супроводжують у всіх починаннях, щоранку буде добрим, миру і щастя в родині!

Сьогодні в цей святий, світле свято Благовіщення Пресвятої Богородиці я хочу побажати всім міцної віри, тепла в будинку, душевного спокою і благочестивих думок! Нехай навколо вас завжди панує тільки мир і процвітання, а всі біди обходять вашу сім’ю і рідних стороною!

Благовіщення Пресвятої Богородиці відзначають за дев’ять місяців до Різдва Христового. Традиційно святкували Благовіщення 7 квітня, але після переходу Православної церкви України на новий календар, дата зсунулася – за новим стилем Благовіщення випадає на 25 березня. Це одне з найбільших християнських свят.

В Україні традиційно дівчата та жінки моляться про щасливу долю, мир та злагоду в сім’ї. Про традиції свята нагадує Gazeta.ua.