fbpx

Блінкен: Китай уважно стежить, що відбувається в Україні

Головна Сторінка » Блінкен: Китай уважно стежить, що відбувається в Україні

Китай уважно спостерігає за російською агресією в Україні.

Ставки виходять далеко за межі території України. Про це сказав державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен на слуханнях у підкомітеті Сенату США, повідомив британський телеканал Sky News.

За словами Блінкена, CША не бачать доказів того, що Китай постачав летальне озброєння РФ для війни проти України.

“Ставки в Україні виходять далеко за межі України. Я думаю, що це має глибокий вплив, наприклад, в Азії”, сказав американський посадовець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський прокоментував розмову з Сі Цзіньпінем

“Я думаю, що якщо Китай дивиться на це а вони дивляться на це дуже уважно, вони винесуть уроки того, як світ об’єднується або не об’єднується, щоб протистояти цій агресії”, заявив Блінкен.

Якщо Росії буде дозволено безкарно нападати на сусідів, це “відкриє скриньку Пандори” і призведе до “світового конфлікту”, сказав держсекретар США.

20 березня голова Китаю Сі Цзіньпін прилетів у Мосвку і зустрівся із президентом країни-агресорки РФ Володимиром Путіним.

Китай керується принципами Статуту ООН, заявив Сі Цзіньпін.

Минулого тижня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба поговорив із міністром закордонних справ Китаю Цінь Ганом. Кулеба сказав китайському міністру про формулу миру, яку оголосив президент України Володимир Зеленський.

Generated by Feedzy