Блінкен назвав основну ідею його неочікуваного візиту до України

Головна Сторінка » Блінкен назвав основну ідею його неочікуваного візиту до України

Україна – не самотня в боротьбі з російською агресією, з нами – ціла глобальна коаліція країн, що прагнуть безпеки у світі.

Сполучені Штати залишаються з Україною від першого дня, і ця підтримка не похитнеться. Це основний меседж неочікуваного візиту до України державного секретаря США Ентоні Блінкена, розповів він під час виступу в Київському політехнічному інституті.

“Ми і сьогодні з вами, і продовжимо стояти поруч, допоки не буде гарантована безпека України, її суверенітет, можливість обирати свій шлях”, наголосив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блінкен окреслив список реформ, які повинна буде реалізувати Україна

Він розповів про глобальну коаліцію країн, які розглядають безпеку України і своєю чергою європейську безпеку, як власний основний інтерес.

Блінкен наголосив, що обговорив у Києві стратегічний успіх України – вільної, успішної, безпечної демократії, повністю інтегрованої в євроатлантичне співтовариство, яка сама контролює власну долю.

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен вранці 14 травня прибув до Києва. За його словами, мета – підтримати Україну.

Неанонсований візит дипломата до Києва триватиме два дні. Блінкен відвідує столицю України вже вчетверте від початку повномасштабного російського вторгнення.

Він наголосив, що Україні необхідно здолати корупцію всередині країни, щоб не “стати схожою на Росію”.

Серед прикладів він назвав незалежні суди, вільні ЗМІ, антикорупційну інфраструктуру та проведення вільних і чесних виборів.