Блінкен назвав умови для участі Путіна в саміті G20

Головна Сторінка » Блінкен назвав умови для участі Путіна в саміті G20

Державний секретар США Ентоні Блінкен назвав умови для запрошення російського диктатора Володимира Путіна на саміт G20.

Глава Кремля зможе взяти участь у зустрічі лідерів G20, якщо буде консенсус серед усіх членів і це буде корисно, заявив Блінкен під час візиту до Франції.

“Якщо буде консенсус серед усіх членів і якщо це буде корисно, то так. У нинішній ситуації важко уявити, чим це може бути корисним і як може бути досягнуто консенсусу серед усіх учасників”, – сказав він.

Відповідаючи на запитання про можливе рукостискання Путіна і президента США Джо Байдена, Блінкен зазначив, що ідея ніколи не полягала у виключенні Росії або ж Путіна з G20.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блінкен зробив заяву про Путіна і захоплення Києва

“Саме дії та політика РФ і Путіна запускають те, що відбувається з точки зору відносин Росії з G20 або з G7, із усім світом. Тому, якщо політика зміниться, ми нічого не виключаємо. Проблема в тому, що на даний момент у нас немає жодних доказів того, що політика змінюється. І це не так через політику Путіна. Росія не є ізгоєм, і для нас важливі не стільки окремі особистості, скільки політика, яку проводить країна”, – зазначив держсекретар США.

Президент Франції Еммануель Макрон назвав умови для запрошення російського диктатора Володимира Путіна на саміт G20. Про це французький лідер заявив на спільній пресконференції з президентом Бразилії Луїсом Інасіо Лулою да Сілвою.