fbpx

Блогерка три роки виконувала одну вправу – як змінилося її тіло

Головна Сторінка » Блогерка три роки виконувала одну вправу – як змінилося її тіло

Блогерка з США змогла змінити до невпізнаваності фігуру всього лише завдяки одній вправі.

Щоправда, виконує її вона щодня упродовж трьох років. На початку пандемії Covid-19, Поллі почала свій шлях боротьби із зайвою вагою. Дівчина кинула сама собі виклик і почала щодня робити всього лише 10 відтискань від підлоги, пише “24 канал”.

Минуло 3 роки, і у своєму блозі Поллі опублікувала відео, яке завірусилось у мережі: перші кадри дівчина робить відтискання у 2020 році, а потім у відео показано кадри, як дівчина відтискається зараз.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звідки беруться сльози та через що вони можуть стати дуже солоними

Користувачі зауважили, що вона має вигляд зовсім іншої людини.

Як зізналася сама блогерка, десь через тиждень після початку свого челенджу, їй набридло робити вправи. Однак уважні підписники почали її запитувати у соцмережі, чому вона припинила публікувати щоденні відео зі звітом.

Саме це і стало потужною мотивацією продовжувати займатись. Згодом 10 відтискань почали займати у дівчини лише хвилину часу та навіть приносити задоволення.

Підписникам сподобався експеримент Поллі з відтисканням. Дехто вирішив повторити її досвід і спробувати відтискатися щодня.

Водночас блогерка наголошує, що вона змогла схуднути також і завдяки правильному харчуванню. Але переконана, саме відтискання допомогли їй здобути спортивну форму.

Травневі свята міцно асоціюються з відпочинком на природі та, звичайно, шашликами.

Проте фахівці попереджають, що не всім людям можна влаштовувати трапезу з маринованим м’ясом, підсмаженим на мангалі.

Gazeta.ua розповість: кому не можна їсти шашлики, яка від нього користь і шкода для здоров’я, які нюанси споживання, зокрема, яка частина свинини не підходить для шашлику.

Generated by Feedzy