Блогерка, яка назвала українських воїнів “м’ясом” різко перевзулась. Тепер плаче і виправдовується

Головна Сторінка » Блогерка, яка назвала українських воїнів “м’ясом” різко перевзулась. Тепер плаче і виправдовується

Блогерка-мільйонниця Тетяна Коряк, яка назвала українських воїнів “м’ясом” і заявила, що в них немає шансів на перемогу, намагалася виправдатися за свої слова.

Вона записала відео з Кіпру, де зараз відпочиває з донькою і ймовірно чоловіком. Російською мовою заявила, що ЗМІ перекрутили її слова.

“Я українка з Бахмуту і те, що росіяни зробили з моїм містом… Я не можу описати вам цей біль. Я втратила в цій війні дуже багато дім, рідних людей. Я розумію біль людей, які втрачають у цій війні і щодня мені пишуть”, заявила Коряк.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ви нацисти” українська блогерка влаштувала “мовну істерію” під час інтерв’ю

Декілька разів блогерка намагалась заплакати й додала, її слова не так сприйняли.

“Ви можете сприймати мої слова якось перекручено, але я справді хочу, щоб в моїй країні настав мир. Я втомилася втрачати рідних та близьких. Тому я виступила за те, щоб країна була в мирі та процвітанні. А ЗМІ все перекрутили”, видала вона.

Жінка закрила коментарі під відео, щоб, ймовірно, уникнути ще більшого хейту в свій бік.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Koriak Tatiana (@korya4ka)

Нагадаємо, Коряк заявила, що ніхто не зобов’язаний іти на фронт і якби вона була чоловіком, то ніколи б не взяла зброю. Крім цього назвала повномасштабне вторгнення РФ в Україну “політичними іграми”. За її словами, у воїнів, які щодня ризикують життям, виборюючи наші землі, немає шансів на перемогу.

“Кого зараз набирають? М’ясо? Щоб що? У воїнів немає шансів. Тупо геноцид народу. Як ви, с*ка, цього не бачите? Невже не можна переговорами все вирішити?”, заявила блогерка в Instagram.

Раніше скандальна блогерка Анна Алхім назвала “д**ілами” жителів Рівненської, Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Львівської та Закарпатської областей. Вона виклала репост відео, у якому написано, що жителі заходу України це завод дебілів під назвою “Чому не державною?”. Їй не сподобалося те, що в цих регіонах люди спілкуються українською мовою і можуть вимагати цього від гостей з інших регіонів.