fbpx

BMW розпочало випробування електричного спорткара

Головна Сторінка » BMW розпочало випробування електричного спорткара

BMW оголосило про початок випробувань прототипу електричного спорткара.

Кожне з його коліс матиме окремий електродвигун, повідомляє “24 канал”.

“Вони керуються незалежно один від одного єдиним центральним блоком із високим ступенем інтеграції. Електроніка постійно відстежує дії водія та зміну їздових умов та розподіляє тягу зі швидкістю та точністю, недосяжною для машин з традиційними двигунами”, ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Уперше показали новий електромобіль від Cadillac

Такі системи забезпечують максимальну стійкість і маневреність. Вони реалізовані у спортивних електромобілях на зразок Rimac Nevera або Drako GTE. Окремі двигуни дозволяють швидко проходити повороти навіть на мокрих чи засніжених дорогах.

Прототип BMW представляє посилений у передній частині для більшої жорсткості на кручення та з розширеними колісними арками кузов i4 M50. Характеристики силової установки не повідомляють. У BMW кажуть, що перші тести показали, наскільки перспективна ця система приводу.

Перший гібрид BMW M має надійти у виробництво. Це буде кросовер XM із заснованою на V8 силовою установкою. Восьмициліндровий двигун є і в новому електрифікованому спортивному прототипі, який виступатиме в гонках на витривалість IMSA та WEC.

Майже 45,8 тис. вживаних легкових автомобілів придбали українці в липні. Це майже удвічі менше, ніж купили в червні.

За перший місяць після скасування пільгового розмитнення авто в Україну завезли 13 584 автомобілі.