fbpx

Бойовики стягують до лінії фронту танки, “Гради”, гаубиці та гармати

Головна Сторінка » Бойовики стягують до лінії фронту танки, “Гради”, гаубиці та гармати

Бойовики на Донбасі виставили десятки одиниць військової техніки, серед якої танки, “Гради”, міномети, гаубиці та гармати.

Техніку окупантів виявили спостерігачі з Організації з безпеки й співробітництва в Європі, йдеться в звіті СММ ОБСЄ за 12 січня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Важко говорити з пістолетом біля скроні України”: що пише світова преса про переговори РФ і США

Три реактивні системи залпового вогню “Град” окупанти розмістили на полігоні біля Мирного, недалеко від Луганська. Їх виявив безпілотник ОБСЄ. Також вони розмістили військову техніку за лініями відведення, але поза виділеними місцями зберігання озброєння. Серед неї – 67 танків, 20 гаубиць, шість протитанкових гармат і три міномети.

На полігоні недалеко від поселення Круглик розмістили 30 танків. З них 14 танків Т-64 і 10 танків Т-72Б виявив безпілотник ОБСЄ. Ще шість танків в цьому ж районі виявив патруль ОБСЄ.

На полігоні біля Мирного бойовики розмістили вісім самохідних гаубиць “Гвоздика”, 12 буксируваних гаубиць “Жаба”, шість протитанкових гармат “Рапіра”, три міномети “Сани” і 37 танків. Також в цьому ж районі ОБСЄ виявила 53 бойові броньовані машини.

Окупанти четвертий рік незаконно утримують у Макіївській виправній колонії №32 на Донеччині українця, 70-річного Віталія Атаманчука. Його стан вкрай критичний і стрімко погіршується через перелам стегна, повідомила омбудсмен Людмила Денісова в Telegram.