fbpx

“Боремося і не розслабляємося” – “Пташка” звернулася до українців

Головна Сторінка » “Боремося і не розслабляємося” – “Пташка” звернулася до українців

Звільнена з російського полону захисниця Катерина Поліщук на позивний “Пташка” звернулася до українців.

“Пташка” закликала не розслаблятися і боротися за звільнення України від російських окупантів. Про це сказала у сторіс в Instagram.

21-річна парамедикиня розповіла, що після нетривалого відновлення продовжить боротьбу за Україну.

“Я повернулася, але повернулася не зовсім, адже частина мого серця залишилася там, у російському полоні українські воїни досі перебувають у цьому пеклі. Тому наше основне завдання далі боротися за кожного українського воїна. Зараз зовсім трошки я відновлюся і ми будемо продовжувати боротьбу, звільняти українські землі від цієї мокшанської напасті і звільняти українських військових. Це першочергово, це моє завдання і мій обов’язок. Це обов’язок кожного свідомого громадянина боротися, не зупинятися і бути сильними. Всім дякую. Слава Україні!” сказала.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звільнений з полону командир “Азову” освідчився дівчині

21-річна Катерина Поліщук поетка, акторка, парамедик-доброволець Національної гвардії.

Навесні 2021 року пройшла курси домедичної допомоги і відправилася надавати допомогу бійцям у зону бойових дій на Донеччині.

Цього року приїхала до госпіталя в Маріуполі, щоб рятувати людей. Шпиталь розбомбили, Катерина з іншими парамедиками потрапила на завод “Азовсталь”.

19 травня “Пташка” разом з іншими медиками і військовослужбовцями ЗСУ, виконуючи наказ президента, вийшла з заводу. Усі оборонці Азовсталі потрапили у російський полон.

21 вересня з російського полону повернули 215 осіб. 200 захисників України обміняли на нардепа Віктора Медведчука.

Серед звільнених п’ятеро командирів: Денис Прокопенко “Редіс”, Святослав Паламар “Калина”, Олег Хоменко, Сергій Волинський “Волина” й Денис Шлега.

Захисники Азовсталі чотири місяці перебували у російському полоні. Оборона Маріуполя тривала 86 днів.

Generated by Feedzy