Боррель прогнозує новий великий російський наступ. Можливо, за кілька місяців

Головна Сторінка » Боррель прогнозує новий великий російський наступ. Можливо, за кілька місяців

Країна-агресорка Російська Федерація після президентських “виборів” у березні може почати новий великий наступ проти Україні.

Про це заявив глава дипломатії Європейського Союзу Жозеп Боррель у своєму блозі за підсумками нещодавнього візиту у Київ, повідомила “Європейська правда”.

“Ще один великий російський наступ може розпочатися через кілька місяців після російських “виборів” у березні”, – сказав Боррель.

“Однак я переконався, що український народ залишається сповненим рішучості продовжувати боротьбу, і я бачив його винахідливість і стійкість у роботі”, – заявив європосадовець.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Німеччина зробила важливу заяву про Україну

Підтримка України має бути терміново збільшена, сказав глава дипломатії ЄС.

“Те, що ЄС та його держави-члени зроблять у найближчі місяці, щоб надати Україні інструменти для протистояння російському наступу, матиме вирішальне значення як для України, так і для безпеки Європейського Союзу”, – заявив Боррель.

Він закликав країни-члени ЄС працювати зі своїми оборонними підприємствами над переглядом контрактів і визначити пріоритетність поставок зброї і боєприпасів в Україну.

Голова європейської дипломатії минулого тижня перебував з дводенним візитом у Києві. Боррель опублікував фото, як зранку перебував в укритті під час повітряної тривоги.

Президент України Володимир Зеленський на зустрічі з главою дипломатії ЄС попросив Євросоюз надати додаткові боєприпаси, безпілотники і системи протиповітряної оборони, повідомив Боррель.