Бронежилет – функціональний захисник для військових та правоохоронних органів

Головна Сторінка » Бронежилет – функціональний захисник для військових та правоохоронних органів

Застосування спеціального екіпірування та амуніції не просто спрощує виконання поставлених завдань, а й дозволяє зберегти своє здоров’я та життя. Одним із прикладів такого екіпірування є бронежилет, що забезпечує захист організму від уламків, куль, вибухової хвилі та інших впливів різного роду. Залишається лише визначитися з його виглядом та характеристиками.

В умовах бойових дій бронежилет зовнішнього носіння є обов’язковою складовою екіпірування. При цьому виділяють кілька варіацій під особливі завдання, і з ними можна буде ознайомитись нижче. Кожен бронежилет відрізняється розмірами, обсягами захисного матеріалу, технічними параметрами та балістичними нормами. Від правильного вибору залежить здоров’я та життя людини.

Різновиди бронежилетів

За класом захисту виділяють такі види бронежилетів:

спеціальний клас (захист від ножів та інших видів холодної зброї);

1-й (вага до 3 кг, що робить його легким, в основі застосовується багатошаровий та термостійкий текстиль, що доповнюється арамідними волокнами, гарантія захисту від ПМ та револьверів);

2-й (бронежилет до 4 кг для поліцейських, захищає від куль пістолета ТТ калібром 9 мм);

3-й (легка версія до 6 кг, є велика кількість пластин і шарів тканини, але доповненням є демпферний шар, що захищає від рушниць і пістолетів);

4-й (армійська версія для захисту від автоматів та кулеметів);

5-й (найкраще рішення для захисту від бронебійно-запальних куль калібру 7,62 мм);

6-й (штурмові варіанти виконання для захисту від куль автоматів та снайперських гвинтівок).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перший бронежилет для жінок затвердили у Міноборони

Професійний кевларовий бронежилет буває 1, 2 та 3 класи. Він дуже важкий, при цьому має обмеження за часом носіння.

Матеріал виробництва

Безліч варіантів на вибір представлено на сайті Balistyka.ua. Популярністю користується кевларовий бронежилет, виготовлений із однойменного матеріалу. Крім створення бронежилетів, він використовується у виробництві касок, поясів та інших видів екіпірування. Використовується пара-амідне волокно, має високий показник розтягування, стійке до вогню та динамічного навантаження.

Також є бронежилети з балістичного поліетилену СВМПЕ, що застосовується для проведення спеціальних операцій на водоймі. Вони мають легку вагу, дозволяючи без проблем долати водні перепони. Компанія “Балістика” запропонує велику кількість різних варіантів у тому чи іншому виконанні. Потрібно лише визначитися із завданнями та зробити вибір на користь гідного рішення.

Міністерство оборони розпочало випробування спеціальних “плавучих бронежилетів” для потреб Військово-морських сил та інженерних військ ЗСУ.

Особливість такого бронежилета полягає в тому, що під час контакту з водою спеціальний модуль реагує і бронежилет спрацьовує як рятувальний.