Британська розвідка повідомила про втрати Росії внаслідок удару по Севастополю

Головна Сторінка » Британська розвідка повідомила про втрати Росії внаслідок удару по Севастополю

Попри те, що міністерство оборони РФ применшує пошкодження кораблів внаслідок ракетного удару по Севастополю вранці 13 вересня, дані з відкритих джерел свідчать про суттєві втрати росіян.

Так, великий десантний корабель “Мінськ” майже напевно був функціонально зруйнований. А підводний човен “Ростов”, ймовірно, зазнав катастрофічних пошкоджень. Про це у новому огляді повідомляє Міністерство оборони Великої Британії.

За оцінками британської розвідки, спроба повернути підводний човен до експлуатації, ймовірно, займе багато років і коштуватиме сотні мільйонів доларів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У росіян в окупованому Криму виникли проблеми з ППО

“Існує реальна ймовірність того, що складне завдання вилучення уламків із сухих доків виведе їх з експлуатації на багато місяців. Це поставить Чорноморський флот РФ перед серйозною проблемою щодо підтримки технічного обслуговування флоту”, ‒ йдеться у повідомленні.

У британській розвідці також зазначають, що “Ростов” був одним із чотирьох підводних човнів Чорноморського флоту РФ, здатних стріляти крилатими ракетами.

“Вони відіграли важливу роль у завданні ударів по Україні та поширенні російської влади через Чорне море та Східне Середземномор’я”, ‒ йдеться у повідомленні.

У ніч на 13 вересня ракетним ударом у Севастополі пошкоджено великий десантний корабель окупантів “Мінськ” та уражено підводний човен “Ростов-на-Дону”. Пошкоджено також обладнання судноремонтного заводу.

У соціальних мережах з’явилося відео з російським десантним кораблем “Мінськ” у бухті тимчасово окупованого Севастополя. На кадрах видно прогнуте судно у чорній сажі. Помітно значні пошкодження на палубі і сліди від пожежі.