Британський підполковник розказав, у чому українська армія зберегла совковий підхід

Головна Сторінка » Британський підполковник розказав, у чому українська армія зберегла совковий підхід

У вищих українських офіцерів досі зберігається совоковий підхід. Вони складають плани для дивізій.

Це програшний варіант. Оскільки в бою братиме участь бригада. Про це в інтерв’ю Gazeta.ua розповів британський військовий експерт Глен Грант.

“Офіцери вищого рівня досі мають совкові підходи. Складають плани для дивізій. Це нісенітниця, бо в бою братиме участь бригада. Щось малюють на мапах. Але те, що намальоване на карті, й ситуація на полі бою різні речі. Слід думати з урахуванням ситуації на місцевості. На карті не показано, що там на полі утворилося болото. Може, намальований ліс, а він уже знищений. Відтак у солдат на місці не буде маскування. Ситуація на землі фундаментальна для прийняття рішень.”, ‒ зазначив Глен Грант.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Українська армія тисне на російські позиції. Буде прорив” ‒ британський полковник

Також, на думку експерта, українські сили занадто тонко розтягнуті по лінії фронту для здійснення проривів.

“Якщо намазуєте масло надто тонко по всій лінії фронту, підрозділи не мають сил. Потрібні концентрації ресурсів, щоб здійснити прорив. Проблема, що українські підрозділи надто невеликі по всій лінії фронту для наступальних операцій. У цьому теж совковий підхід давати нереальні завдання без належної підтримки. Це не відповідає західним підходам”, ‒ додав експерт.

Загальні бойові втрати Росії на ранок 4 серпня становлять уже понад 248 490 окупантів. За минулу добу лави “200-х” поповнили ще понад 640 російських загарбників, повідомив Генеральний штаб ЗCУ.