Буданов розповів, коли ЗСУ переріжуть сухопутний коридор в Крим

Головна Сторінка » Буданов розповів, коли ЗСУ переріжуть сухопутний коридор в Крим

Українські військові можуть встигнути розірвати сухопутний коридор Росії до окупованого Криму ще до настання зими

Окупанти передчасно розгорнули свої резерви, в інтерв’ю The Economist заявив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов.

Буданов заявив, що українські сили вже задіяли частину своїх резервів для виконання операції, натомість противник у відчаї розгорнув вже навіть ті резерви, які мали б бути задіяні у жовтні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки дронів виробляє Росія: у ГУР назвали цифру

“Всупереч тому, що Російська Федерація декларує, вона не має абсолютно ніякого стратегічного резерву”, підкреслив очільник ГУР.

25-а російська загальновійськова армія, яку вже перекинули на Лиман та Купʼянськ, має лише 55% техніки від необхідної кількості, а особовий склад наповнений лише на 80%, прокоментував Буданов.

Російський диктатор Володимир Путін розглядає можливість оголосити нову хвилю мобілізації восени. До армії РФ можуть додатково залучити 450 тисяч осіб, повідомив керівник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов. Також про нову хвилю мобілізації в РФ та на окупованих територіях заявили в Генштабі ЗСУ.

Україна буде змушена реагувати на мобілізацію в РФ аналогічним чином, припускають експерти. А отже є вірогідність посилення мобілізації і у нас.