Будинок без вікон вражає своїм виглядом та зручністю

Головна Сторінка » Будинок без вікон вражає своїм виглядом та зручністю

У японському місті Тойота збудували дім без вікон. Для ще більшої оригінальності вигляду, його пофарбували в чорний колір. За рахунок цього він яскраво виділяється серед сусідніх будинків.

Створенням цієї 2-х поверхової будівлі займався відомий японський архітектор Кацутоші Сасакі. Назвав її T House, пише Мors.

T House – це не художня інсталяція, а реальне житло японської сімейної пари з однією дитиною.

На проектування пішло 3 роки, а на будівництво – 7 місяців.

Архітектор вписав у невелику земельну ділянку будинок площею 54,6 кв. м. Його висота – 8 м. А так як дім без вікон, то виглядає, як коробка. Якщо придивитися, то видно суцільні довгі засклені смуги під верхньою площиною будівлі. Звідти проникає сонячне світло.

Зовні T House повністю обшитий чорною деревиною, а все, що всередині будинку – виготовлено зі світлої нефарбованої деревини.

Пропорції будинку доволі незвичайні для житлових будівель. Його довжина 13,5 м при ширині 3,1 м. Стиль відкритого житлового простору дозволяє ефективно поєднувати зони для життя і для офісної роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Повітряна легкість: назвали 5 особливостей шведського інтер’єру

У будинку є чотири спальні, кабінет, вітальня, кухня і ванна. До другого поверху ведуть гвинтові сходи.

Один із найстаріших аукціонних домів світу Sotheby’s пустить з молотка збудовану в 1920-х роках церкву, перетворену на просторе 2-поверхове житло з лаконічним інтер’єром. Площа її становить 290 квадратних метрів. Знаходиться будівля в містечку Муйден нідерландської провінції Північна Голландія, розташованому на відстані 15 хвилин їзди від Амстердаму.

Задля збереження колориту споруди дизайнери лишили неушкодженими окремі елементи інтер’єру колишньої церкви: склепінчасті стелі, вітражні вікна, колоритні дубові двері.