fbpx

Букмекери визначилися з фаворитами на перемогу в Євробаченні-2023

Головна Сторінка » Букмекери визначилися з фаворитами на перемогу в Євробаченні-2023

До початку пісенного конкурсу “Євробачення-2023” залишилися лічені дні, тому букмекери визначилися зі своїми фаворитами.

І хоча, як свідчить практика, їх прогнози можуть змінитися за день до фіналу, на даний момент у списку аналітиків є явний лідер. Зокрема, представниця Швеції Loreen помітно відірвалася від своїх конкурентів у букмекерських рейтингах, пише Obozrevatel.

У 2012 році Loreen вже перемагала на Євробаченні з піснею Euphoria, яка досі вважається одним із найпопулярніших хітів конкурсу за всю його історію. Оприлюднений на сайті Eurovisionworld рейтинг демонструє, що виконавиця стала беззаперечною фавориткою букмекерів і в 2023 році.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хто з українських зірок поїде на Євробачення

Швеції прогнозують перемогу з ймовірністю 42%. Цей коефіцієнт стрімко зріс останнім часом та помітно відірвався від інших учасників.

Україна, яку цього року представить дует TVORCHI із потужною піснею Heart of Steal, хоч і закриває трійку лідерів, але з коефіцієнтом набагато нижчим лише 5%.

На другому місці з 23% розташувався представник Фінляндії Käärijä із ритмічним треком Cha Cha Cha.

Цього року Loreen має намір повторити свій успіх 11-річної давності з композицією Tatoo. Дивуватиме співачка не лише піснею та її виконанням, а й незвичайним символічним номером.

Наразі невідомо, якою буде його фінальна версія, але на нацвідборі у Швеції це виглядало вражаюче.

Loreen виступить у першому півфіналі під 11 номером. Це буде у вівторок, 9 травня.

Загалом на сцену цього дня вийде 15 учасників із 37-ми. Виходячи із ставок букмекерів, місце у фіналі, що відбудеться 13 травня, Швеції гарантовано.

Співачку Руслану Лижичко, яка стала першою переможницею пісенного конкурсу Євробачення від України, не запросили на цьогорічне шоу.

Її лише зняли в масовці з українською молоддю біля “Золотих воріт” в Києві, і це відео буде продемонстровано на Євробаченні.

Водночас оргкомітет заявив, що співачка все ж буде задіяна в низці форматів.

Generated by Feedzy