Б’ють та відбирають гроші: росіяни посилили терор проти працівників Запорізької АЕС

Головна Сторінка » Б’ють та відбирають гроші: росіяни посилили терор проти працівників Запорізької АЕС

У тимчасово захопленому місті Енергодар Запорізької області російські окупанти посилили репресії проти працівників Запорізької АЕС.

Переслідують тих, хто відмовляється співпрацювати та укладати контракти з російською окупаційною адміністрацією. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський прокоментував ситуацію на ЗАЕС

Однак, українці продовжують чинити опір. Люди не виходять на роботу, саботують виконання рішень окупаційної адміністрації тощо.

“У свою чергу, до таких працівників загарбники застосовують заходи психологічного та фізичного впливу. Співробітники Росгвардії та ФСБ РФ використовують залякування, погрози, шантаж, а також б’ють українських фахівців, відбирають в них готівку, кошти з банківських карток, вилучають мобільні телефони”, ‒ наголошують у Генштабі.

Російські окупанти мінують захоплену Запорізьку атомну електростанцію, повідомили в Енергоатомі. Фактично загарбники продовжують використовувати її як свою військову базу.

Фахівці МАГАТЕ поки не побачили на ЗАЕС жодної важкої військової техніки, вибухових речовин або мін. Але вони все ще очікують доступу до дахів будівель реакторів.