fbpx

Чаусу продовжили домашній арешт

Головна Сторінка » Чаусу продовжили домашній арешт

Вищий антикорупційний суд продовжив до 14 грудня строк цілодобового домашнього арешту колишньому судді Дніпровського районного суду міста Києва Миколі Чаусу, якого підозрюють в одержанні хабаря.

Рішення 6 жовтня ухвалив слідчий суддя ВАКС Тимур Хамзін, повідомляє “Слово і діло”

Раніше суд відправляв Чауса під домашній арешт до 18 серпня. Пізніше його продовжив до 15 жовтня. У зв’язку з наближенням дати завершення дії запобіжного заходу прокурор САП клопотав про його продовження ще на два місяці.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: П’ятий рік справи Насірова: юрист пояснив повільних рух

Суддя клопотання задовольнив.

Чаус зобов’язаний: прибувати на першу вимогу; не відлучатися із Києва без дозволу; повідомляти про зміну свого місця проживання і роботи; утримуватись від спілкування із свідками; здати на зберігання закордонні паспорти і носити електронний браслет.

2016 року детективи Національного антикорупційного бюро впіймали Чауса на отриманні $150 тис. хабаря. Верховна Рада дозволила його заареш­тувати, проте суддя втік з України. Був у міжнародному розшуку. Згодом Чауса затримали в Молдові, але не видали Україні.

30 липня його знайшли у Вінницькій області. За даними ЗМІ, Чауса спочатку затримала поліція. Після цього туди приїхали співробітники СБУ, забрали колишнього суддю з собою та вивезли в невідомому напрямку.

3 серпня працівники НАБУ затримали його під час візиту до лікарні “Феофанія”.

4 серпня Вищий антикорупційний суд відправив екссуддю під цілодобовий домашній арешт.

Чаус заявив, що його викрали з метою вбивства і він втік, пройшовши 50 км пішки, а потім добровільно здався СБУ.