Чемпіон Узбекистану виявився не по зубах. “Динамо” не забило в спарингу

Головна Сторінка » Чемпіон Узбекистану виявився не по зубах. “Динамо” не забило в спарингу

Четвертим суперником київського “Динамо” на третьому зборі в Туреччині став чемпіон Узбекистану трьох останніх сезонів – ташкентський “Пахтакор”.

Зустріч відбулася у суботу, 19 лютого, на арені Mardan Stadium, повідомляє офіційний сайт “біло-синіх”.

Перший тайм запам’ятався великою кількістю фолів. Динамівці отримали п’ять жовтих карток.

Після перерви на заміну вийшов Артем Бєсєдін, котрий відновився після травми та починає набирати форму.

Ближче до завершення матчу на полі також з’явилися Денис Попов і Руслан Нещерет. Обидва ще нещодавно мали ушкодження, проте вже починають отримувати ігровий час.

На 81-й хв. каркас воріт врятував ворота “Динамо” після дальнього удару гравця “Пахтакора”.

Наприкінці зустрічі Нещерет врятував “Динамо” від пропущеного м’яча, зреагувавши на удар з близької дистанції – 0:0.

“Динамо” на другому зборі зіграло шість матчів, у яких здобуло п’ять перемог й один раз зіграло внічию.

На третьому зимовому зборі команда запланувала п’ять спарингів. До “Пахтакора” кияни перемогли “Кайрат”, “Інджию” та “Валмієру”.