“Чітко розуміємо, до чого готуються в Росії” – Зеленський звернувся до українців і світу

Головна Сторінка » “Чітко розуміємо, до чого готуються в Росії” – Зеленський звернувся до українців і світу

Травень і червень мають стати часом активності країн-партнерів заради України.

Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні, повідомляє Gazeta.ua.

“Поступово плануємо нашу роботу з партнерами на найближчі місяці – і травень, і червень мають стати часом активності заради України, заради того, щоб досягти наших завдань у цій війні. Чітко розуміємо, до чого готуються в Росії, що вони хочуть, під що збиратимуть солдатів у свою армію”, – заявив Зеленський.

“І в нас, у нас усіх, у наших партнерів, має бути сильна відповідь на російські операції – будь-які російські операції”, – сказав президент.

“Ми маємо перемогти в цій війні. Це історичний шанс України – зламати російський реваншизм, і ми маємо цим шансом скористатися. Заради надійної безпеки для наших дітей”, – заявив глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українська авіація вдарила по 14-и місцях, де топталися російські окупанти. Вечірнє зведення Генштабу

Зеленський сказав про тривалу й детальну доповідь головнокомандувача Збройних сил України Олександра Сирського.

“Наші дії на ключових напрямках. Захист наших позицій. Зміцнення наших позицій. Тиск наш на російські позиції. Ключові наші плани оборонних та активних дій на найближчий час”, – сказав президент.

“Я дякую всім, хто б’ється на фронті зараз, хто на бойових постах, на бойових завданнях. Я дякую всім, хто тренує наших воїнів, усім, хто волонтерить. Пишаюся нашими людьми. І дякую всім у світі, хто допомагає”, – звернувся глава держави.

Сьогодні Зеленський повідомив, що країна-агресорка Російська Федерація на 1 червня готує мобілізувати 300 тис. військовослужбовців.