Чоловік Руслани Писанки пояснив, чому вирішив перепоховати дружину

Головна Сторінка » Чоловік Руслани Писанки пояснив, чому вирішив перепоховати дружину

Удівець Руслани Писанки – Ігор Ісаков – пояснив, чому вирішив перепоховати дружину.

У інтерв’ю “Обозреватель” зізнався, що тривалий час після смерті не міг знайти собі місця. Йому здавалося, що Руслана не має спокою. Тому він вирішив перенести місце спочинку дружини із крипти Спасо-Преображенського собору на інше кладовище, що розташоване на Берківцях.

“Мені наснився сон: я, Руслана та її мама кудись їдемо в машині. І так їм добре удвох, сміялися. Прокинувся і подумав: мабуть, треба, щоб уся сім’я була разом. Зараз, коли вона разом із рідними, мені спокійно, відлягло на душі”, – поділився Ісаков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оприлюднили архівні фото Руслани Писанки з “Танців із зірками”

Додав, що не хотів про це розповідати, поки не буде готовий пам’ятник. За його словами, майстри мають виконати всі роботи до 17 листопада – дня народження Писанки. Ісаков каже, що цього дня хоче побачити священика, якого дуже поважала його дружина.

“Митрополит Олександр настільки перейнявся свого часу нами: освячував будинок, спілкувалися багато. Домовилися, що якщо матиме час, то проведе службу на її могилі поряд із рідними – татом, мамою та братом. Запросимо близьких та друзів – хто зможе, той прийде”, – підсумував чоловік.

Руслани Писанки не стало на 57-му році життя. Про її смерть стало відомо 19 липня. Останні дні життя акторка й ведуча провела в Німеччині, де лікувалася від раку. Про страшну хворобу не розповідала нікому з друзів, як виявилося згодом.

Кремація тіла Руслани відбулася в Німеччині. 2 серпня з нею попрощалися в німецькому місті Кайзерслаутерн. Церемонія відбувалася біля церкви. Поховають актрису в Києві.