fbpx

Чоловік убив дружину отруйною коброю

Головна Сторінка » Чоловік убив дружину отруйною коброю

Чоловіка в індійському штаті Керала визнали винним у вбивстві 25-річної дружини за допомогою отруйної кобри.

У понеділок, 11 жовтня, суд визнав його винним. Про це пише Independent.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сім’я отруїлася купленими консервованими грибами

Чоловік “орендував” двох змій у ловця змій і випустив в будинок, де була дружина. Він двічі намагався вбити її протягом місяця.

Вперше в березні 2020 року дружина отримала травми після того, як її вкусила гадюка в будинку чоловіка в місті Адур. 7 травня її знайшли мертвою у власному будинку в місті Анчан. Причиною смерті став укус змії.

Після смерті родина дружини подала заяви в поліцію, підозрюючи чоловіка у вбивстві. Сім’я стверджувала, що жінку ображала сім’я нареченого через невиплату приданого.

Пізніше чоловіка заарештували за звинуваченням у вбивстві, а його батьків і сестру звинуватили в домашньому насильстві. Після арешту обвинувачений в липні зізнався в злочині й сказав, що приспав дружину снодійним і випустив змій, щоб вбили її. За даними поліції, обвинувачений ретельно спланував злочин і випустив гадюку і кобру, щоб убили дружину.

У березні він домігся того, що гадюка напала на жінку. Через укус вона була прикута до ліжка 52 дні. Також їй довелося зробити пластичну операцію. Жінка повернулася додому в травні, але через кілька днів після одужання чоловік впустив змій в її будинок, і вони вбили її.

За даними поліції, мотивом злочину є гроші. Хоча чоловік отримав трохи грошей і золота під час одруження, він був невдоволений. Поліція стверджує, що обвинувачений ніколи не виявляв почуття провини протягом усього суду.

У Хмельницькому 7 липня врятували 32-річного чоловіка, який об’ївся мухоморів. Чоловік сам зібрав отруйні гриби, приготував їх і повечеряв 6 липня. Через годину йому стало погано. Єдине, що він встиг – викликати швидку.