Чому не треба привчати собак та кішок спати разом у ліжку

Головна Сторінка » Чому не треба привчати собак та кішок спати разом у ліжку

Не потрібно привчати собаку до свого ліжка. Це може спровокувати погану поведінку у тварини.

Вона стане досить агресивною. Вважатиме що ліжко це її власна територія. Собака може гарчати, щоб відстояти своє право і не слухатиметься господаря.

Таких висновків дійшли американські вчені. Коли тварина спить у ліжку з господарем це може призвести до порушення сну або навіть до безсоння.

А ще у деяких собак дуже рясне слиновиділення. Не кожному приємно лягати у ліжко, повне собачої слини. Собаки дуже нагрівають ліжко, а в спекотну погоду – тим більше.

Тваринкам маленьких розмірів часто доводиться допомагати залізти на ліжко, оскільки вони самостійно не можуть цього зробити. Таким чином, собака може сама собі нашкодити, якщо невдало зістрибне з ліжка і травмується.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Звідки з’явився міф, що кішки мають дев’ять життів

Спати з твариною в ліжку дуже незручно. Особливо, якщо кішка вночі хоче погратися або просто спить на голові. Крім того, кішки муркотять. Якщо це заспокоює одних, то інших – дуже дратує.

Краще не спати зі своїм домашнім улюбленцем. Якщо вам захочеться повернутися на інший бік, можете ненароком притиснути тваринку. А кіт просто вкусить чи подряпає.

Кіт повинен самостійно обирати їжу, яка корисна для нього. Але часто власники пухнастих улюбленців дають їм те, що їдять самі. Тому треба знати, яка їжа є небезпечною для цих тварин. Хибно думати, що коти люблять пити коров’яче, козяче або овече молоко. Коров’яче молоко не є природною їжею для котів.

Думка, що риба улюблена їжа кішок, теж помилкова. В природі коти не їдять рибу. Давайте її зрідка, віддаючи перевагу морській. Річкова риба небезпечна вмістом паразитів та провокує сечокам’яну хворобу.