Чому небезпечно прокидатися до 6-ї години ранку

Головна Сторінка » Чому небезпечно прокидатися до 6-ї години ранку

Ранній підйом – це звичка, яку часто пов’язують із продуктивністю та успіхом. Однак прокидання до 6-ї ранку може бути небезпечним для вашого здоров’я, якщо не враховувати біологічні ритми та потреби організму.

Недостатній сон або його неправильний графік можуть викликати стрес, а найгірше – спровокувати розвиток смертельних хвороб.

Вчені рекомендують не прокидатися раніше 6-ї години ранку. Пов’язано це з тим, що з 3-ї до 5-ї години ранку людина перебуває у фазі глибокого сну. Якщо ви прокинетеся у цей час, то у вас підвищиться ймовірність зіткнутися з ішемією серця, з інфарктом. Крім того, ви навіть можете раптово померти.

На світанку у людини температура тіла та кров’яний тиск досить низькі, а кровотік повільний. Якщо встати в цей час різко, це може призвести до цереброваскулярних і серцево-судинних нападів: інфаркту, інсульту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шість методів, які допоможуть легше прокидатись зранку, коли на вулиці ще темно

Якщо рано прокидатися буде молода людина, то це зіб’є її біоритми, сприятиме недосипанню, нерегулярному сну. Якщо це продовжуватиметься короткий час, то людина зіткнеться з головним болем, запамороченням, погіршенням концентрації тощо, а якщо довго – до ожиріння, хвороб шлунка, серця тощо. Те саме стосується літніх: нічим добрим ранні підйоми не закінчаться.

Раптове пробудження вночі може свідчити про наявність серйозних хвороб, які потребують лікування. Є неочевидні причини, що заважають нормальному нічному відпочинку. Серед таких захворювань – анемія.

Холодіючі руки та ноги заважають здоровому сну. З цією ж недугою пов’язаний синдром неспокійних ніг, попереджають експерти. Людина погано спить, бо задля полегшення симптомів її тіло змушене рухатися.