Чому туш погано фарбує: 3 поширені помилки під час вибору та використання цього б’юті-продукту

Головна Сторінка » Чому туш погано фарбує: 3 поширені помилки під час вибору та використання цього б’юті-продукту

Чому туш осипається, тече або не дає бажаного ефекту.

Про це розповідає Ukr.Media.

1. Ігнорування свіжості туші

Термін придатності туші та її стан не менш важливі, ніж у харчових продуктів. Якщо засіб довго лежав на складі, його формула могла зіпсуватися. Ознаки старої туші – осипання, грудочки та суха текстура. Щоб уникнути цього, краще обирати нові надходження або продукцію з високим попитом.

2. Неправильне зберігання

Туш чутлива до температурних коливань. Холод може зруйнувати її текстуру, а спека – змінити склад. Особливо варто бути обережними при покупках у зимовий та спекотний періоди, коли товар може зазнати різких перепадів температур під час транспортування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як зробити волосся свіжим і доглянутим без щоденного миття

3. Невідповідний вибір типу туші

Звичайна, водостійка чи термостійка – кожна має свої особливості. Наприклад, термотуш не змивається міцелярною водою, а лише теплою. Якщо туш тече, можливо, справа не в ній, а в жирному кремі на повіках.

У виданні зазначили, що варто пам’ятати: блогери часто рекламують туш, використовуючи сироватки для росту вій або навіть нарощування. Не варто очікувати вражаючого ефекту, якщо вії від природи короткі.

Інгредієнти, багаті на поживні речовини, можуть довгостроково впливати на вигляд вашого манікюру.

Ламкі нігті або нігті з горизонтальними виступами зазвичай спричинені нестачею заліза, кальцію, магнію, вітамінів групи В, вітаміну С, вітаміну D або недостатнім споживанням води та білка.