Чому Україна перемогла Боснію

Головна Сторінка » Чому Україна перемогла Боснію

У восьмому турі кваліфікації до Кубка світу збірна України в гостях перемогла Боснію – 2:0.

Що потрібно знати про гру в Зенітці?

Повернення до футболу Шевченка. Петраков повернув до основного складу Зінченка та Малиновського. Відмовився від гри в три центральні оборонці. Збірна України за складом та стилем була схожа на збірну , яку тренував Шевченко.

Другий склад від Боснії. Наставник боснійців Йвайло Петєв дав можливість зіграти футболістам, які мають не багато ігрової практики. Навіть до заявки не потрапили лідери команди – Джеко, П’янич та Колашиц.

Територіальна перевага України. Гості мали ігрову та територіальну перевагу. Боснійці грали від оборони.

Не вистачало розкованості. Українця моменти давалися важко. Була якась скованість в діях команди Петракова.

Слабка гра Ярмоленко. Лідер українців провів слабкий матч. В силовій та контактній боротьбі Андрію було важко. Боснійці персонально грали із капітаном України.

Надійний Бущан. Воротар України виручив свою команду наприкінці першого тайму. У другому таймі ще двічі зіграв надійно.

Збірна України за стилем та складом була схожа на команду Андрія Шевченка

Ефективний Довбик. Форвард “Дніпра-1” посилив атаку гостей. Забив другий гол та був гострим попереду.

Клас гравців допоміг Україні. Долю таких матчів вирішує перший гол, який забивають після індивідуальних дій чи помилок в обороні. Тонкий пас Циганкова дозволив українцям відкрити рахунок у матчі. Боснія почала відкриватися та дала Україні простір, що завершилося другим м’ячем.

Закономірна перемога України. Команда Петракова перемога була більше потрібна. Це стало головним фактором у матчі. До першого забитого м’яча команді Петракова не вистачало легкості, а після забитого м’яч Зінченка гра була повністю під контролем гостей.

У іншому матчі Франція в гостях перемогла Фінляндію – 2:0. Франція виграла групу. Україна зайняла друге місце. Стикові матчі за право зіграти на Кубку світу відбудеться наприкінці березня 2022 року.