Чому вдома не варто зберігати чужий посуд: чотири причини

Home Новини звідусіль Чому вдома не варто зберігати чужий посуд: чотири причини

Іноді після гостей чи сусідів у домі залишаються тарілки, миски або контейнери, в яких принесли гостинці. Багато хто не поспішає їх повертати або забуває. Але народні прикмети застерігають: чужий посуд не варто довго тримати у своїй оселі. Вважається, що разом із ним можна затримати не лише чужу енергетику, а й власний добробут.

Чому не варто довго зберігати чужий посуд вдома, розповість Gazeta.ua.

Може притягнути чужі турботи. Вважається, що разом із посудом у дім переходять переживання, проблеми й настрій його власника.

Порушує домашню гармонію. За прикметами, чужі речі в кухні можуть створювати безлад в енергетиці дому, через що з’являються дрібні сварки та непорозуміння.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гроші “тікають” крізь пальці: предмети в домі, які притягують злидні магнітом

Затримує достаток. У народі казали: якщо не повернути чужу тарілку вчасно, разом із нею можна “віддати” свій добробут.

Може притягнути застій у справах. Особливо якщо посуд стоїть брудним або порожнім – це вважалося поганим знаком.

Що варто зробити

Якщо вам принесли гостинець у тарілці, банці чи контейнері, бажано не тримати його довго вдома. Найкраще повернути посуд якнайшвидше, причому не порожнім: покласти всередину цукерку, фрукт або хоча б шматочок хліба. У народі вірили, що так ви зберігаєте добрі стосунки й не віддаєте власний достаток.

Спальня – місце відпочинку, затишку та гармонії, але деякі звички та дії можуть порушити енергетику цієї кімнати. Здавна люди вірили, що певні речі в спальні можуть накликати сварки, сльози або навіть зраду у стосунках.

Годинники зі спальні краще прибрати або хоча б не розташовувати над постіллю. Вважається, що вони забирають благополуччя, сім’ї доведеться зіткнутися з матеріальними труднощами. Не можна зберігати гроші в цій кімнаті, інакше фінансові потоки теж “заснуть”, їх буде постійно не вистачати.