Людям із хворобами серця та судин приймати гарячу ванну не рекомендується.
Також діти, люди похилого віку, а також вагітні жінки не повинні перебувати у ванні з гарячою водою, розповіла лікар Ірина Юзуп ukrhealth.
“У гарячій воді тіло швидко нагрівається і механізми природного охолодження організму не спрацьовують. При цьому збільшується частота серцевих скорочень та пульс. Створюється додаткове навантаження на серце”, пояснила Ірина Юзуп.
Гіпотоніка ця гігієнічна процедура також протипоказана. Фахівець уточнила, що в атмосфері гарячої води та пари відбувається розширення судин. Через це низький тиск може знизитися ще більше людині це загрожує втратою свідомості.
Серед інших порушень, здатних зробити прийом гарячої ванни небезпечним для людини, лікарка виділила наступні:
підвищена температура тіла
тромбоз
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зробіть це перед сном: назвали найдієвіший спосіб позбутись набряків
варикозне розширення вен
захворювання дихальних шляхів, туберкульоз,
гінекологічні захворювання, спричинені інфекцією.
Ірина Юзуп додала, що часте прийняття ванни висушує шкіру. Цим позбавляє її природного жирового шару, що забезпечує захист. Разом із цим слабшає й імунітет.
Дерматологи категорично не рекомендують приймати гарячу ванну протягом усього зимового сезону. Це робиться, щоб знизити навантаження на шкіру. І вже тим більше не можна лежати у гарячій ванні. Намагайся звикнути до більш нейтральної температури води.
Це корисно не лише для шкіри, а й для організму загалом. Навряд чи вам захочеться, щоб після гігієнічних процедур паморочилося в голові, з’являлося почервоніння на обличчі або сильно підвищувався тиск.