Чотири причини, чому взимку треба пити багато води

Головна Сторінка » Чотири причини, чому взимку треба пити багато води

У холодний період року потрібно випивати води майже стільки ж, як і влітку.

Ця норма розраховується з формули 30 мілілітрів на кілограм маси тіла, але не менше ніж 1,5 літра води на день для дорослої людини, пише ukr.media.

У холодну пору року нестача води в організмі може не тільки позначитися на зовнішності, а й призвести до частих інфекцій і застуд. Особливо варто стежити за питним режимом дітям і літнім людям.

Як впливає підтримка водного балансу восени та взимку

Профілактика ГРВІ. Якщо пити достатньо води, то ризик захворіти дещо нижчий.

Найкращий захист від вірусів. За нестачі рідини в організмі можуть бути пересушені слизові оболонки дихальних шляхів, унаслідок чого порушується їхня місцева захисна функція і вірусам стає легше проникати всередину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Швидко схуднути допоможе звичайна вода як і скільки її пити

Підтримка гарного стану шкіри.

Менший ризик набрати за зиму зайві кілограми. Іноді людина може плутати відчуття спраги з відчуттям голоду, що може призвести до переїдання і згодом до проблем зі здоров’ям.

Призвичайте себе і рідних мати при собі багаторазову пляшку з питною водою, де б ви не були і яка б пора року не стояла надворі.

Потреба у рідині може змінюватися щодня залежно від обставин, тож орієнтуватися передусім треба на свою спрагу.

Щодо потреби у рідині, то дорослим людям радять: хочете пити пийте, аби не алкоголь і не солодкі газовані напої, шкідливі високим вмістом цукру. Не хочете пити не пийте.