Чи буде обмін полоненими після катастрофи Іл-76 – у ГУР розповіли деталі

Головна Сторінка » Чи буде обмін полоненими після катастрофи Іл-76 – у ГУР розповіли деталі

Попри заяви Росії після авіакатастрофи Іл-76 про те, що про наступні обміни полоненими нібито не може йтися, Україна продовжує переговори та очікує на успішні результати.

Нині нової інформації щодо інциденту з Іл-76 небагато, але постійно з’являються нові дані. Про це у коментарі “Суспільному” розповів представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Трупів немає, нічого немає”: Буданов зробив заяву щодо падіння Іл-76 у Бєлгородській області

“Якоїсь інформації, яка б суттєво щось нам зараз сказала, немає, але з’являються нові дані, які допомагають розслідувати далі. Поки можу сказати тільки так. Координаційний штаб підтвердив, що ці списки, які давала Росія, підтверджені, це дійсно українські полонені”, – заявив Юсов.

Однак, він підкреслив, що йдеться не про ті списки, які оприлюднила російська пропагандистка Маргарита Симоньян.

“Загалом це російські офіційні перемовники, посилаючись на ті списки, підтвердили, що це саме так, що верифікують якраз цих людей. Ми зі свого боку підтверджуємо, що це українські полонені, які подавалися на обмін. Переговори ведуться, очікуємо обмін”, – підсумував Юсов.

Найближчим часом обмін військовополоненими між Україною та Росією все ж відбудеться. Зараз українська сторона робить все для цього, повідомив начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов.

За його словами, Україна з часом дізнається, що сталося з епізодом щодо авіакатастрофи Іл-76 та начебто військовополоненими на борту.