Чи може F-16 збивати безпілотники та ракети – Ігнат пояснив

Головна Сторінка » Чи може F-16 збивати безпілотники та ракети – Ігнат пояснив

Завдяки радарам та озброєнню винищувачі F-16 можуть збивати безпілотники та ракети.

Але це все потрібно відпрацьовувати, сказав речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Наскільки будуть ефективні F-16, про це багато зараз говорять. Пілоти відпрацьовують у повітряному просторі певні тактичні прийоми, щоб протидіяти як безпілотникам, там і ракетам. Винищувачі F-16 мають відповідні радари, авіаційне озброєння, здатне збивати такі цілі, як безпілотники та крилаті ракети, але це все треба відпрацьовувати на практиці”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Винищувачі F-16 вже можна було б розмістити в Україні – Ігнат

У світі не так багато практики перехоплювання таких типів повітряних цілей. В Україні багато чого відбувається вперше.

“Це і робота по тих самих “Кинджалах”, крилатих і балістичних ракетах. Тому власне весь світ спостерігає за Україною, і тому сподіватимемось, що F-16 будуть доволі ефективними”, – наголосив речник.

Нідерланди збираються підготувати для України ще шість додаткових винищувачів F-16. Загалом ЗСУ отримають 24 борти, повідомила міністерка оборони Нідерландів Кайсу Оллонгрен.

F-16 – це наймасовіший бойовий літак у світі з великим спектром озброєнь. Через свою універсальність і відносно невисоку вартість F-16 користується успіхом на міжнародному ринку озброєнь. Його мають на озброєнні 24 країни.