Чи підтримують громадяни ЄС фінансування України: опитування

Головна Сторінка » Чи підтримують громадяни ЄС фінансування України: опитування

91% громадян ЄС підтримують надання Україні гуманітарної допомоги, а фінансування військової допомоги схвалюють 65% опитаних.

88% опитаних також виступають за прийняття в ЄС людей, які тікають від війни. Про це свідчать результати опитування Eurobarometer.

“Громадяни ЄС продовжують демонструвати свою непохитну солідарність з Україною” зазначають автори дослідження.

Водночас надання фінансової підтримки Україні схвалюють 77%, а введення економічних санкцій проти російського уряду, компаній і приватних осіб підтримують 74% опитаних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скільки українців вірять у перемогу України зараз: результати опитування

Європейці також продовжують переважно підтримувати заборону мовлення російських державних ЗМІ (67%) та фінансування Євросоюзом закупівлі та постачання військового обладнання в Україну (65%).

Категорично проти військової підтримки України 13% опитаних.

Загалом більшість європейських громадян (56%) залишаються задоволеними реакцією Європейського Союзу на російське вторгнення в Україну.

Опитування проводилося у січні-лютому цього року.

Більшість європейців (61% громадян ЄС) вірять, що війна закінчиться на користь України.

Найбільше тих, хто вірить у перемогу України, в Польщі 81%. Про це свідчать результати опитування Eupinions.

Водночас найбільш скептично налаштовані громадяни Італії, але й там в перемогу України вірить більше половини громадян 51%. У Німеччині в перемозі України переконані 55% опитаних.

Загальноєвропейське опитування також показало, що 68% респондентів розглядають вторгнення в Україну як напад на Європу в цілому.