Чи відправить Франція війська в Україну: Макрон дав розгорнуту відповідь

Головна Сторінка » Чи відправить Франція війська в Україну: Макрон дав розгорнуту відповідь

Президент Франції Еммануель Макрон висловив сподівання, що французам не доведеться воювати в Україні.

Однак він вчергове не виключив “втручання” на українському боці. Про це Макрон написав у соцмережі Х, відповідаючи на питання інтернет-користувачів, передає Le Figaro.

За його словами, в якийсь момент європейці повинні бути готові зупинити Росію від подальшого просування вперед в Україні, але він сподівається “всім серцем, що нам не доведеться воювати”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кемерон прокоментував ідею Макрона щодо відправлення військ НАТО в Україну

“Якщо ми хочемо миру, ми повинні його захищати. Ось чому ми повинні озброюватися, і ось чому ми повинні бути стримуючим фактором та бути переконливими для наших супротивників, кажучи їм: “Якщо ви зайдете занадто далеко й загрожуватимете нашим інтересам, моїй власній безпеці, то я не виключаю втручання”, – заявив він.

Макрон наголосив, що на кону суверенітет і територіальна цілісність України, але водночас верховенство права та спільні правила також під загрозою.

“І якщо ми залишимо все так, як є в Україні, то переможе право найсильнішого. І ми не можемо бути в безпеці, адже це відбувається за 1500 кілометрів від нас. Отже, в Україні на карту поставлено наше майбутнє й наша безпека”, – резюмував президент Франції.

Президент Франції Емманюель Макрон вважає можливим введення іноземних військ в Україну.

Про це треба замислитися, якщо відбудеться прориву лінії фронту й Україна оприлюднить відповідний запит.

Макрон вважає, що агресивна реакція Москви на його перші заяви довела, що вони мали бажаний ефект.