fbpx

“Це не сотні тисяч” – Маляр запитали про втрати ЗСУ у війні

Головна Сторінка » “Це не сотні тисяч” – Маляр запитали про втрати ЗСУ у війні

Втрати Збройних сил України у війні з Росією становлять понад 9 тис. осіб.

Водночас Міноборони не може назвати точну цифру через неможливість підрахунку загиблих бійців у Маріуполі на Донеччині, заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в інтерв’ю каналу Island TV на Youtube.

За її словами, втрати України у війні значно менші, ніж у ворога, і це показник майстерності ЗСУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У двох областях шукають тіла полеглих українських військових Мінреінтеграції

“Це не сотні тисяч. Озвучувалася цифра майже 9 тисяч кілька тижнів тому. Безумовно, у нас є Маріуполь, де ми до кінця не знаємо кількість загиблих. Це тисячі, але це точно не сотні тисяч… Якщо у них більш як 50 тисяч, а у нас ми називаємо 9 тисяч, ну трошки зараз уже більше”, зазначила Маляр.

Вона наголосила, що йдеться винятково про військових, оскільки підрахунком кількості загиблих цивільних займається інше відомство.

Майже 9 тис. українських героїв загинули у війні з Росією. Таку кількість 22 серпня озвучив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Під час контрнаступу ЗСУ російські війська зазнають набагато більших втрат, ніж українці. На одного нашого загиблого воїна припадає 910 загиблих росіян, заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

21 вересня російське міноборони вперше за багато часу озвучило свої втрати в Україні за період повномасштабної війни. За словами голови відомства Сергія Шойгу, вони становлять майже 6 тис. військових. Водночас Шойгу нафантазував, що Україна у війні втратила понад 100 тис. людей убитими й пораненими.

Згідно з даними нашого Генштабу, від початку повномасштабного вторгнення в Україну втрати Росії становили приблизно 56 060 військовослужбовців. Лише за 22 вересня українські бійці ліквідували 550 окупантів.