fbpx

“Це ще не той наступ” ‒ Гайдай розповів про атаки росіян на Луганщині

Головна Сторінка » “Це ще не той наступ” ‒ Гайдай розповів про атаки росіян на Луганщині

Російські загарбники постійно намагаються атакувати українські сили з боку Кремінної на Луганщині.

Але це ще не той наступ, про який зараз багато говорять. Скоріше, це розвідка боєм, розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, ситуація біля Сватового і Кремінної нині важка, але повністю контрольована силами оборони України.

“Вони, можливо, намагаються знайти якісь слабкі місця в нашій обороні й далі будуть намагатися розвивати там успіх. Але Сили оборони там повністю ситуацію контролюють”, ‒ наголосив Гайдай.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зменшують зарплати й збільшують пенсійний вік ‒ як окупанти тероризують людей не Луганщині

За його словами, головна загроза ‒ це велика кількість російських військ, які стягують на Луганщину.

Вони підтягують величезну кількість новомобілізованих, які закінчують двомісячні підготовчі курси. Вони їх розділяють на частини і потім або кадрові військові, або кадирівці чи інші спеціальні підрозділи не дають їм спілкуватися між собою. Внаслідок тієї розвідки боєм у них величезні втрати. Тому вони не хочуть давати можливість мобілізованим між собою спілкуватися, бо будуть панічні настрої і суцільна демотивація”, ‒ розповів Гайдай.

Нині важко сказати, скільки точно російських військ стягнули на Луганщину. Але, каже Гайдай, це кілька десятків тисяч мобілізованих та кадрові підрозділи РФ.

“Але нашим бійцям все одно ‒ чи то свіжомобілізовані, чи десантники. Гинуть вони однаково. Дійсно, кадрові підрозділи трохи краще підготовлені. Але гинуть вони так само”, ‒ додав Гайдай.

За його словами, суттєво поліпшити ситуацію допоможуть далекобійні снаряди, які очікують українські військові.

Росіяни повністю знищили селище Новоселівське у Сватівському районі на Луганщині. Залишились тільки фундаменти, вирви та випалена земля. Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай показав відео знищеного Росією селища.

Білогорівка в Луганській області перебуває під контролем Збройних сил України. Заяви росіян про нібито захоплення цього міста є брехнею. Захисники показали відео з міста, яке опублікував голова обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Generated by Feedzy