“Це свідоме рішення”: Усик заявив, що звільняє всі свої пояси

Home Новини звідусіль “Це свідоме рішення”: Усик заявив, що звільняє всі свої пояси

Український боксер Олександр Усик заявив, що залишає вакантними всі свої чемпіонські пояси у надважкій вазі.

Водночас він не йде зі спорту, адже очікує свій останній бій. Про це спортсмен повідомив у своєму Instagram.

За словами Усика, таке рішення він ухвалив, щоб “хлопці, які стоять в черзі за ними, боксували”. Утім він наголосив, що не йде з боксу, адже у нього ще є “last dance” (останній танець, – англ.).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Усик увійшов до списку 100 найвпливовіших людей у світі спорту за версією TIME

“Це свідоме рішення, яке, я впевнений, відкриє для мене нові можливості. Це не кінець історії. Продовження попереду”, – сказав Усик.

Тимчасовий чемпіон світу за версією WBC у надважкій вазі Агіт Кабаєл заявив, що очікує рішення від команди абсолютного чемпіона світу Олександра Усика щодо можливого поєдинку між ними. Всі сторони, залучені до переговорів, висловили зацікавленість в організації бою.