Ці два знаки будуть купатися у грошах та отримають усе, чого захочуть – гороскоп на вихідні

Головна Сторінка » Ці два знаки будуть купатися у грошах та отримають усе, чого захочуть – гороскоп на вихідні

29-30 липня використовуйте можливість прокачати свій мозок. Ці вихідні сприятимуть інтелектуальній діяльності. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Читайте книжки, вивчайте іноземні мови, беріть участь у дискусії, навчайте інших, – говорить астрологиня. Можна займатися розробкою нових проєктів. Вони будуть добре продуманими. Більш продуктивною виявиться неділя. У суботу краще займатися збором інформації. Зустрічайтеся з цікавими людьми, ходіть у гості, заходьте на сайти знайомст. Охочі придбати автомобіль можуть зробити це в неділю. Машина гарно служитиме. Цей день також є вдалим для початку нового життя. Переїжджайте, змінюйте коло спілкування. Добре справи підуть у Левів і Скорпіонів. Ці два знаки будуть купатися у грошах та отримають усе, чого захочуть”.

Овен (21 березня 20 квітня)

Наберіться терпіння і тихо робіть свою справу. Стережіться непорядних партнерів. Не зраджуйте коханих. Поповніть заощадження. Не відмовляйте нужденним у матеріальній підтримці.

Телець (21 квітня 20 травня)

Будете успішними і наполегливими. Більше часу присвятіть навчанню і саморозвитку. Важко буде залишатися матеріально незалежним. Докладайте зусиль для підвищення платоспроможності. Розраховуйте не на інтуїцію, а на здоровий глузд.

Близнюки (21 травня 21 червня)

Зустрінете багато гарних ідей та людей дорогою на відпочинок. Легко закохуватиметеся. Не розривайтеся між двома партнерами. Вчасно зробіть вибір. Не перевищуйте швидкість на автошляхах.

Рак (22 червня 22 липня)

Це час натхнення та перемог. Ви створюватимете шедеври. Гарно працюватиметься автомайстрам і будівельникам. Гроші зароблятимете великі, але не витрачайте усе і одразу.

Лев (23 липня 23 серпня)

Не беріть на себе керівні посади і не пишіть заяву про переведення чи звільнення. Ваші ідеї та плани схвалить керівництво. Ви приноситимете фірмі високі заробітки.

Діва (24 серпня 23 вересня)

Відстоюйте свої інтереси. Годі поступатися усім і жертвувати собою. Впертість та лінь ваші головні вороги. Залишайтеся гнучким. Знайти більш вигідні умови роботи не вдасться.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кому цей місяць наостанок підкине грошей і цікавих пригод вражаючий гороскоп на 24-30 липня

Терези (24 вересня 23 жовтня)

Зараз не варто починати життя заново. У нових видах діяльності навряд чи станете настільки успішними. Відкладіть вирішення питань із нерухомістю. До стоматолога поки іти не варто.

Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)

Навчіться прислухатися і помітите, наскільки простішим стане ваше життя. Грошей вистачає. Бажайте, купуйте, мандруйте. Відмовляти собі у чомусь не доведеться.

Стрілець (23 листопада 21 грудня)

Вчіться радіти успіхам коханим. Заздрість зіпсує ваші стосунки. Покладайтеся на підтримку друзів, але не плутайте їх із психологом. Ворог вашого тіла перегрів. Не проводьте багато часу на сонці.

Козеріг (22 грудня 20 січня)

Одразу кілька партнерів вважатимуть вас своїми коханими. Не давайте марних обіцянок. Не допускайте перевтоми, бо вихідні проведете у ліжку, відновлюючи сили.

Водолій (21 січня 20 лютого)

Прислухайтеся до своїх бажань. Робіть те що приносить задоволення, тоді про втому забудете надовго. Купуйте меблі і техніку. Вони зроблять ваш дім гарним і зручним.

Риби (21 лютого 20 березня)

Користуйтеся вигодами, які пропонує життя. Багато хто зазритиме вашим успіхам. Не хваліться. Краще більше часу присвятіть роботі, результат не забариться. Перед вами відкриються нові фінансові перспективи.

Серпень місяць великих амбіцій і сподівань. Люди ставитимуть перед собою складні завдання і сподіватимуться на високі результати. Астрологиня назвала чотири знаки, які нюхом чутимуть, де лежать гроші.