fbpx

“Ця людина веде власну інформаційну кампанію” – Подоляк відреагував на закиди Данілова

Головна Сторінка » “Ця людина веде власну інформаційну кампанію” – Подоляк відреагував на закиди Данілова

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк не розуміє, чому секретар РНБО Олексій Данілов розкритикував його за публічні висловлювання про необхідну кількість зброї Україні.

Подоляк вважає, що Данілов веде “власну інформаційну кампанію”, сказав він в інтерв’ю “Бабелю”.

“Я навіть не готовий коментувати це (вислів Данілова. – Gazeta.ua). Оскільки вважаю, що ця людина, певно, веде якусь власну інформаційну кампанію. Я не знаю, навіщо він це робить. Є математика війни, і є певне коло людей, спікерів держави, які мають право називати деякі параметри та цифри”, – вважає Подоляк.

Він переконаний, що називаючи конкретні цифри щодо зброї, Україна прокладає “діалоговий коридор” у спілкуванні із союзниками.

“Знаєте, у чому проблема: ми запит озвучували на певний обсяг під час війни, що була перші два місяці. Зараз росіяни стягнули значно більше техніки, ніж у перші дні. У перші дні було багато бронетехніки, а зараз багато артилерії зібрано в певних місцях і напрямках. Тому це питання зміни пріоритетів всередині війни, діалогового коридору у спілкуванні з нашими партнерами”, – пояснив радник.

Також він нагадав про важливість паритету сил і техніки на фронті. Особливо, коли Україна готується до контрнаступу.

“Відійти від цього паритету неможливо. Ми маємо рахувати математику: кількість пострілів, кількість далекобійної техніки, яка використовується. Мінімізацію втрат, яку ми хочемо отримати. Ешелоновану оборону противника вже на певних межах, які нам треба буде деблокувати”, – сказав Подоляк.

Доповнюється…