Цифрова головоломка “ламає” мозок: спробуйте знайти цифру 4 серед великої кількості чисел

Головна Сторінка » Цифрова головоломка “ламає” мозок: спробуйте знайти цифру 4 серед великої кількості чисел

Оптичні цифрові головоломки здатні “зламати” зір, коли треба серед неймовірної кількості чисел знайти потрібну цифру.

Ця запаморочлива загадка перевірить вашу спостережливість за 10 секунд. Спробуйте знайти число чотири, заховане серед інших цифр, пише Daily Star.

Це напрочуд важко. У кожного, хто намагається відгадати цю цифрову головоломку – є своя стратегія. Лише люди з гострим зором можуть помітити номер чотири в незрозумілій оптичній ілюзії.

Важко відокремити цифри від усіх завивок і фігур, які там вставлені.

Встановіть таймер, щоб побачити, скільки часу вам знадобиться, щоб виконати завдання. Той, хто здатний помітити номер чотири менш ніж за 10 секунд, має гострий зір.

Для тих, хто бореться з цим завданням, ми рекомендуємо сканувати очима по зображенню зверху вниз. Це гарантує, що ви не пропустите жодної дрібної деталі.

І якщо ви все ще не можете визначити чотири, радимо зосередити вашу увагу на нижньому правому куті зображення. Прокрутіть вниз, щоб отримати відповідь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лише найуважніші знайдуть число 721 вчасно: на розгадку цифрової головоломки є 5 секунд

Випробовувати себе за допомогою таких тестів, як цей, є багато позитивних моментів. Дослідження показують, що він навіть може зупинити старіння вашого мозку.

Дослідження Ексетерського університету та Королівського коледжу Лондона показало, що подібні вправи можуть покращити пам’ять дорослих і покращити роботу мозку на десятиліття.

Деякі експерти також вважають, що вони сприяють латеральному мисленню, яке може допомогти нам почуватися творчими та задоволеними.

Оптичні ілюзії захоплюють розум, обманюють наше зорове сприйняття та кидають виклик тому, як ми тлумачимо світ.

Новий тест на оптичну ілюзію призначений для оцінки гостроти вашого зору. Завдання полягає в тому, щоб швидко ідентифікувати невловиме число 3999, розташоване серед числа 3996, і все це протягом восьми секунд.